Історична довідка

Бібліотека була заснована в 1934 році.

Фонд налічував більше 1000 книг і брошур, які знаходились в старому клубі,  колишній школі для дітей польської знаті пана Ярошинського. Під час Великої Вітчизняної війни бібліотека була знищена, а в повоєнні роки відновлена. В 1961 році розпочалось будівництво нового будинку культури, куди було перенесено  бібліотеку в 1967 році. В 1965 році  роботу в бібліотеці очолювала бібліотекар за фахом  Лідія Василівна Казанець. На той час фонд бібліотеки налічував 4,5 тисячі книг.

Лідія Василівна працювала до 1996 р і була нагороджена медаллю «За трудову доблесть» та «Ветеран праці», її портрет неодноразово був занесений на районну дошку пошани.

З 2001 року , протягом 5 років, на посаді бібліотекаря працювала

Лідія Сигізмундівна Тарасенко, яка вболівала за свою справу, брала активну участь у всіх культурно – масових заходах села, мала авторитет серед колег району.

 Пам’ять про цю прекрасну людину досі в серцях односельчан.

Фонд бібліотеки налічує 18376 примірників, 20 найменувань періодичних видань. В 2011р бібліотека спільно з Гайсинською ЦРБ брала участь в конкурсі «Бібліоміст» і виграла три  комп’ютери, сканер, принтер та підключення до Інтернету. На даний  час для всіх користувачів працює безкоштовний Інтернет, скайп зв’язок .

Бібліотека впроваджує нові форми роботи: прес – діалоги, соціально – політичні обговорення, уроки доброти, вікторини, турніри, тренінги.

Бібліотека є єдиним місцем для дорослих і дітей, де можна об’єднати людей з будь – якими інтересами чи покликанням.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>